Grožis ir sveikata


Kova su "apelsino oda"


          Jei jus kankina "apelsino oda" ant jūsų kūno, vadinasi stringa medžiagų apykaita. Su pasekme kovoti visuomet sunkiau, nei su priežastimi. Taigi, jei audiniai kaupia nuodingas medžiagas, tai atsiranda vietos ir riebalų pertekliaus nusėdimui. Riebalų kaupimasis silpnina patį audinį. O silpnas audinys ir sąlygoja "apelsininės odos" atsiradimą. Pamėginkime tai įveikti pasitelkdami Mėnulio ritmų įtaką.
          Visų pirma reikia pasirinkti tinkamą jums mitybos būdą. Šiuo atveju kalbama apie du žmonių tipus: alfa ir omega. Daugiau apie tai skyrelyje "Mityba - Alfa ir Omega". Į mitybos racioną reikėtų įtraukti produktus turinčius daug vitamino E. Geriausias laikas organizmui tai įsisavinti yra nuo jaunaties iki pilnaties. Šiuo metu organizmas lengviau įsisavina maistingąsias medžiagas. Labai daug vitamino E turi daiginti kviečiai, aliejuje iš daigintų kviečių, linų aliejuje, piene, kukurūzuose, grietinėlėje, miežiuose ir duonoje keptoje iš grubaus malimo miltų.
          Po pilnaties, iki ateinančios jaunaties, kasdien masažuokite ir įtrinkite aliejais problemines vietas. Aliejai turėtų būti turtingi vitamino E ir kitų mineralinių medžiagų. Svarbiausia nepraleiskite Šaulio ženklo veikiamų dienų. Šių paprastų ir nesudėtingų patarimų rezultatus veikiai pajusite. Beje vyrų ši problema nekankina, juos dėl tų pačių priežasčių kamuoja ankstyvas plaukų slinkimas.

Atgal

Grįžti į pagrindinį puslapį