Grožis ir sveikata

Masažas

        Nuo senų laikų masažas yra žinomas kaip viena iš gydymo priemonių. Nedaug yra fizinę ar dvasinę negalią sukeliančių ligų, kurių gydymui netinka masažas. Masažas padeda išvesti iš organizmo kenksmingas medžiagas, aktyvina kraujotaką, normalizuoja širdies darbą, stimuliuoja vidaus organų veiklą. Jei rūpinatės savimi, nors kartą per mėnesį atlikite viso kūno masažą, rezultatus pajusite greitai. Derinant su Mėnulio ritmais, teigiamas masažo poveikis tik stiprės.
        Taigi,
    1.Atpalaiduojantį ir šalinantį kenksmingas medžiagas masažą reikėtų atlikti per delčią.
    2.Stiprinantis organizmą, naudojant įvairius aliejus, masažas atliekamas Mėnuliui augant.
    3.Nepraleiskite "Dvynių" dienų. Šiomis dienomis masažas ypač veiksmingas.
    4.Masažas per Žemės ženklų dienas (Jautis, Mergelė, Ožiaragis) gali įveikti viso kūno įtampą, nuimti įvairias blokadas.
    5.Limfodrenažas (masažo būdas reguliuojantis skysčių judėjimą organizme) veiksmingas bus per delčią, kai Mėnulis yra vandens ženkluose (Žuvies, Vėžio, Skorpiono).
    6.Po gimdymo atsiradusios strivos masažuojamos "Svarstyklių" dienomis, laikrodžio kryptimi. Įtriname maitinamaisiais aliejais. Visą masažo kursą rekomenduojama atlikti 14 dienų, augant Mėnuliui.

       Refleksinių zonų paduose masažas

        Žmogaus paduose yra taškai, kuriuos stimuliuojant galima teigiamai paveikti bet kurį vidaus organą, bet kurią kūno vietą. Šios srities specialistai netgi gali diagnozuotį konkretų sergantį organą.
        Siekiant suaktyvinti organų, atsakingų už kenksmingų medžiagų iš organizmo šalinimą, veiklą, refleksinį masažą reikėtų atlikti per delčią.
        Per "Žuvies" dienas padų masažas ypač efektingas, bet reikėtų šiomis dienomis masažuotis tik pas tikrą specialistą, puikiai išmanantį refleksoterapiją. Nes šiomis dienomis pėdos yra ypač jautrios.
        Per "Svarstyklių" ir "Skorpiono" dienas reikėtų masažuoti taškus stimuliuojančius inkstų ir šlapimo pūslės veiklą.
        Per "Avino" dienas stimuliuojamos galvos taškų zonos.
        Masažuokite vieni kitus, nes artimo žmogaus prisilietimai, net ir nieko nežinant apie konkrečius taškus, veikia nuostabiai.

Atgal


Grįžti į pagrindinį puslapį