MAGIŠKAS SAULĖS IR MĖNULIO UŽTEMIMŲ RITUALAS

      Kad tiksliai atliktume užtemimo ritualą, reikia jam pasirengti. Reikia apvalyti savo kūną badaujant, o dvasią - maldomis. Atsisakyti cigarečių, alkoholio, kitų žalingų įpročių. Kraštutiniu atveju papasninkauti bent tris dienas prieš užtemimą. Per pasninką valgyti dukart per dieną - Saulei tekant ir leidžiantis. Rytą ir vakare tinka kontrastinis dušas. Tai bus kraujagyslių sistemos treniruotė prieš energetinį užtemimo šoką. Prieš Saulės užtemimą maudydamiesi kontrastiniame duše vyrai turi pradėti ir baigti procedūra karštu vandeniu, o moterys - šaltu. Prieš Mėnulio užtemimą vyrai pradeda ir baigia šaltu vandeniu, o moterys - karštu. Tokia pat maudymosi kontrastiniame duše seka ir po užtemimo. Užtemimo ritualui reikia pasiruošti dvi stiklines šaltinio ar kitokio išvalyto vandens ir žvakę. Labai svarbią reikšmę turi drabužių, žvakės spalva, aplinka.

MĖNULIO UŽTEMIMO PRAKTIKA

      Atliekant Mėnulio užtemimo ritualą, galima išsivaduoti iš kokių nors ligų, blogų įpročių, kompleksų, baimės, psichinių silpnybių, nužiūrėjimo ir ydų - iš to, ką savyje juntame kaip nereikalinga, kenksminga.
      Iki Mėnulio užtemimo likus valandai, reikia lėtai, mažais gurkšneliais išgerti stiklinę švaraus vandens, išsimaudyti kontrastiniame duše.
      Jeigu užtemimas žiemą, būtina apsirengti žalios spalvos drabužiais, užsidegti žalią žvakę, pasėdėti, pažiūrėti į ugnį, pamąstyti apie savo gyvenimą. Pažiūrėkite į veidrodį, nusišypsokite ir atsigulkite galva į šiaurę. Atsipalaiduokite, mintyse kaip veidrodyje išvyskite savo atvaizdą. Galvokite, kad čia ne jūs, o jis, atvaizdas, serga, rūko, geria, keikiasi, drovisi ir jaučia nerimą, jog tai jis turi kompleksų ir problemų. Atvaizdas pradės keistis.
      Dirbama mentaliniu, informaciniu lygmeniu. Suspauskite jį iki taško ir iškvėpdami nustumkite nuo savęs kuo toliau į tuštumą. Ramiai pagulėkite. Atsikelkite, užgesinkite (tik neužpūskite!) žvakę.
Dar sykį palįskite po kontrastiniu dušu. Išgerkite antrąją stiklinę švaraus vandens.
      Jeigu Mėnulio užtemimas vyksta vasarą, rinkitės raudonos spalvos drabužius. Tą laiką praleiskite ramiai vienas ir pagalvokite apie savo problemas. Vakare, jei pamatysite Mėnulio pilnatį, paprašykite, kad jis pasiimtų jūsų ligas ir kompleksus.
      Uždekite raudoną žvakę, pamedituokite prie jos ugnies, atlikite mentalinį apsivalymą (anksčiau aprašytas pratimas).
      Tą diena negalima valgyti grybų, mėsos. Šis užtemimas duoda galimybę išsivaduoti iš patvirkimo, moralinio nuopuolio ir įveikti seksualines aistras.
      Mėnulio užtemimui pasibaigus, būtinai išsimaudykite kontrastiniame duše, kuris nuplaus visa kas neigiama ir nereikalinga susikaupė mentaliniu lygmeniu.
      Vyrai kontrastinį dušą pradeda ir baigia šaltu vandeniu, moterys - karštu.
      Paskui reikėtų išgerti antrąją stiklinę šaltinio vandens.
     
      ištrauka iš Sergejaus Azanovo knygos "Mėnulio paslaptys"

Grįžti į pagrindinį puslapį