Grožis ir sveikata

Vandens procedūros


          Daugelis žmonių mėgsta vandens teikiamus malonumus. Vanduo tai ir vaistas, kiekvieną rytą stiklinė vandens puiki dienos pradžia. O jei pradėt kalbėt apie profilaktinį ir gydomąjį vandens poveikį visam mūsų organizmui, tektų rašyt knygą. Dabar tik apie vonias. Asmeninis patyrimas yra svarbiausias dalykas, galintis mus įtikinti Mėnulio ritmų naudojimo veiksmingumu. Pamėginkite įvertinti skirtumą - vonia per "Skorpiono" dienas ir bet kurią kitą dieną. Greitai patys įsitikinsite, ką reiškia, kad Skorpiono ženklas valdo lytinius organus ir klubus.

      Sėdimoji vonia

          Du žiupsnelius pasirinktų žolelių užpilkite 2-3 litrais vandens ir leiskite prisitraukti 15 minučių. Prileiskite vonią tiek vandens, kad dengtų tik klubus, nesiektų pilvo. Supilkite paruoštą žolių užpilą. Jei vanduo vėsta, įleiskite karšto vandens. Svarbu, kad jaustumėtės komfortiškai - nei per karšta, nei per vėsu. Pasėdėkite iki 30 min.

          Tinkamas laikas pirčiai, plaukiojimui ir t.t. yra dienos, kada Mėnulis keliauja per Oro ženklus (Vandenis, Dvynys, Svarstyklės).

Atgal

Grįžti į pagrindinį puslapį